JO WhatsApp Contact Button

دکمه تماس با شماره موبایل

جهت دریافت اخرین اخبار و تصاویر پروژه ها در كانال تلگرام سایت عضو شوید

پوشش سقف پاسیو

پوشش سقف پاسیو:

پاسیو (طبقه اول) قسمتی از فضای ساختمان است که از آن برای تامین نور کافی فضای داخل آپارتمان و نیز برای تهویه جریان هوا استفاده می شود و با توجه به ساختار معماری و قوانین شهرداری عموما مکانی بلااستفاده و متروکه در نظر گرفته می شوند. اما با کمی درایت و صرف هزینه می توان با بکارگیری محصولات نوین ساختمانی مانند نورگیرهای حبابی از این فضا استفاده بهینه و مطلوب کرد و در عین حفظ ساختار اصلی با توجه به نیاز آنرا به فضای محل زندگی و آپارتمان اضافه کرده و تغییر کاربری داد.(گلخانه، اتاق، محیط کار و...)

پیشنهاد نخست شرکت پوشش کار برای چنین پروژه هایی (طبقه اول) استفاده از نورگیرهای حبابی با اکرولیک است، زیرا با این کار هم زیبایی خاصی به نمای آن داده ایم و هم فضایی کاملا امن و دنج فراهم کرده ایم. زیرا این نورگیرها را می توان کاملاً آبندی و ایزوگام کرد تا از نفوذ گرد و غبار، سرما و گرما و سایر آلودگی های صوتی و فضولات پرندگان در امان نگاه داشت. همچنین با تعبیه سیستم بازشو روی نورگیرهای سقفی امکان دسترسی به فضای بالای آنها (برای نظافت) و تهویه و تبادل جریان هوا به آسانی میسر می گردد. این نورگیرها روی سازه های فلزی (غالباً پروفیل قرار گرفته و با اتصالات مخصوص نصب می گردند.

پیشنهاد دیگر جهت مسقف کردن چنین مکانهایی استفاده از ورقهای پلی کربنات است که در این صورت همه خواص و خصوصیات نورگیرهای اکرولیک را نخواهد داشت.

بالا